MİKRO ONLİNE HESABIM EKSTRE

Mikro Online Hesabım Ekstre

Mikro Online Hesabım Ekstre nedir?

Mikro Online Hesabım Ekstre, Mikro Yazılım'ın tüm banka hesaplarınızı tek platformdan bir bakışta görmenizi sağlayan yazılımıdır. Küçük, orta ya da büyük ölçekli bir işletmeniz varsa Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kullanarak tüm hesaplarınızı tek ekrandan kolayca takip edebilir, hesap hareketlerinize ait muhasebe sürecini kısaltıp, operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz.. Böylece zamanınız da enerjiniz de size kalır.


Mikro Online Hesabım Ekstre ile tüm banka hesaplarınız bir arada

Artık banka hesaplarınızı ayrı ayrı kontrol etmek yerine tek bir ekrandan kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bankaların özel servisleri ile entegre olan Mikro Online Hesabım Ekstre ile yalnızca bakiyelerinizi değil, belirlediğiniz tarihler arasındaki hesap hareketlerinizi de zahmetsizce takip edebilirsiniz. Mikro Online Hesabım Ekstre ile ayrıca tek tek evrak oluşturmakla vakit kaybetmez, hesap hareketlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirerek zamandan tasarruf edersiniz.


Mikro Online Hesabım Ekstre'nin sunduğu avantajlar

  • Ne kadar paranızın olduğunu bilir, kritik anlarda hızlıca karar alırsınız.
  • İş yükünüz hafifler. Her banka için ayrı şifreyle giriş yapıp, bankalardan hesap hareketlerinize bakmak zorunda kalmazsınız. 
  • Tek ekrandan, tüm banka hesap bakiyesini görürsünüz, ödemelerinizi buna göre koordine edersiniz.
  • Hesap hareketleriniz otomatik muhasebeleşir.
  • İş yükünüz hafifler.
  • Operasyonel açıdan maliyet avantajı sağlarsınız.


Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kiralayabilirsiniz!

Mikro Online Hesabım Ekstre'yi yıllık kiralama modeliyle kullanabilirsiniz. Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kullanmak için 1 bankadan oluşan ana paket’i satın aldıktan sonra çalıştığınız banka sayısına göre ek paketler alarak, ilerlersiniz.

 

Banka Sayısı

Yıllık Fiyat

Ana paket

1

600 TL

Ek 2 Banka

2

1000 TL

Ek 5 Banka

5

2200 TL

Ek 10 Banka 10 4000 TL