HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yazılım Eğitim ve destek hizmetlerine  1995  yılında yazılım servis elamanı olarak başladım  1996 yılında Mikro yazılımevi satış deparmanında  satış ve özel porjelerde proje sorumluluğu , 2000 yılında  Mikro yazılımevi  Bayi destek , Telefon destek ve Kurumsal proje   birimlerini  içeren Eğitim destek  departmanın müdürlüğünü yaptım.  10 yıla yakın  bu görevde bulundum bu süreç  için Türkiye’nin değişik  bölgelerinde bayii seminerleri , Proje eğitimleri ve Kullanıcı eğitimleri organize ettimiş ortalama 300 ‘e yakın Kurumsal proje  yönetiminde bulunmuştur 2010 yılında  mikro destek müdürlüğü görevimden  ayrılıp  Pusulanet Yazılım Danışmanlık Eğitim Ltd. Şti. Şirketini devraldık şirketimiz 3 yıllık genç sayılacak bir şirket olmasına rağmen  yazılım sektöründeki  15 yıllık tecrübemizin birleşmesi ile   kurumsal firmalara  Destek, Eğitim  Kurumsal kaynak planlaması yazılımları danışmanlığı ve satış organizasyonu  yapmaya başladık.

Firmamız küçük ölçekli paketlerde yetkili satıcılık Kurumsala çözümlerde Danışmanlık  yapmaktadır. Sektördeki oldukça derin olan tecrübe ve bilgi birikimimizi Kurumsal firmalara Danışmanlık destek ve eğitim hizmetleri  için kullanmaya başladı.

Firmamız   Mikronun  veritabanı üzerine geliştirdiği  mobil çözümler depo sevk, sipariş uyğulaması ayrıca Sql yedekleme  yazılımı  geliştirmektedir .  Web den sipariş ve bayi organizasyonu B2B çözümleri  Masa üstü çözümleri olarak bilinen Mikro veri tabanını ile entegre çalışan raporlama nakit akış anlık bilanço ve rapor ve aktarım yazılımları desteği vermektedir.

Vizyonumuz  Kurumsal  firmalara yazılım danışmanlığı yaparak yazılım Okyanusunda  pusula olmak, Küçük ölçekli firmalara da en uygun mikro  çözümü sunarak  büyümenin dikenli yollarında yön gösterici pusulası  olmaktır

Firma olarak  Misyonumuz   Mikro merkezde almış olduğumuz mikro kültürü ve Bilgi birikimiz ile Mikro çözümlerini  yüksek verimlilikle kullanacak müşteri  kitleleri oluşturmak ve şirketinizdeki  Mikro yazılımlarının  verimliğini arttırmaktır.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım,

Kurucu yönetici
İzzet ATALAR